چگونه در ۱۲ ساعت سخنران حرفه‌­ای شویم؟

چگونه در ۱۲ ساعت سخنران حرفه‌­ای شویم؟


با گذراندن این دوره:

  • با دیدن ۶ فیلم حرفه­‌ای سخن بگوییم.
  • مذاکره و فروش را به نفع خود تمام کنید.
  • بدون خجالت در ارتباط با دیگران پیش قدم شوید.
  • با کلام و بیانی جذاب در مهمانی همه را جذب خود کنیم.
  • سخنرانی شما را هر جلسه تحلیل می‌کنیم تا روند پیشرفت خود را ببینید.
  • دیگر از سخنرانی در جمع نترسید و رؤیای سخنرانی خود را محقق سازید.


دیگه از سخنرانی توی جمع نترس

زمانی که دلیل هر چیزی رو بدونیم خیلی راحت می‌تونیم درموردش برنامه داشته باشیم. مثلاً همین ترسی که گاهی سراغ ما می‌یاد یکی از دلایلش ترشح هرمون کورتیزول توی بدن آدمه. برای جلوگیری از این روند، با کسب اطلاعات درمورد رفتار بدنمون موقع ترسیدن، می‌تونیم تا حد زیادی کنترلش کنیم.

یه نکته یادمون باشه البته:

برایان تریسی یکی از بزرگترین سخنرانان حال حاضر دنیا که بیش از ۵۰۰۰ سخنرانی عمومی انجام داده، درمورد ترس از سخنرانی میگه:

هنوز هم گاهی در مکان‌های جدید، از سخنرانی می‌ترسم!


پس یادمون باشه قرار نیست این ترس برای همیشه از بین بره. اما ما توی این دوره با روش‌هایی که بهتون می‌گیم کمک می‌کنیم تا حد زیادی به این ترس غلبه کنید.از کجا شروع شد؟

سال‌ها پیش، زمانی که دوره راهنمایی رو می‌گذروندم قرار شد مقاله‌ای رو جلوی صف بخونم. از شب قبلش کلی خوشحال بودم که قراره صحبت کنم، اونم جلوی همه دوستان و بچه‌های مدرسه. کتاب «یاد ایام» رو برای اینکه ازش مطالب رو پیدا کنم، گذاشتم جلومو شروع کردم به نوشتن. فردا شد، زنگ مدرسه خورد. یه عالمه بچه قد و نیم قد کنار هم ایستادیم. تازه فهمیدم قضیه جدیه. قلبم تند تند میزد. صداشو می‌شنیدم. نمی‌دونستم چم شده یهو. اسممو خوندن، با ترس و لزر و البته صورت گر گرفته، رفتم جلو.

انگار همه دنیا داشتن بهم نگاه می‌کردن و قرار بود بهم بخندن! شروع کردم به خوندن دست نوشتم، اول هیچیشو نمی‌دیدم ولی هر چی می‌گذشت، سوی چشام بیشتر می‌شد. کم کم مسلط شده بودم. راحت می‌خوندم و توی متن داشتم پیشروی می‌کردم. بالاخره تموم شد. اما برام سخت بود که چرا یهو این همه استرس گرفتم. درسته از اون زمان سال‌ها گذشته، اما دوست ندارم هیچ کس دیگه‌ای این حجم استرس رو بچشه. این دوره رو برای همین آماده کردم تا کمکت کنم تو هم با ترس از سخنرانیت مقابله کنی.


اطلاعات کلی محصول جادوی بیان در یک نگاه:

زمان برگزاری: هر زمانی که حالشو داری آموزش ببینی!

مخاطبان: تمامی افرادی که برای داشتن کلامی قوی نیازمند تمرین هستند.

مکان برگزاری: همین جایی که الان هستی. یعنی روی موبایلت یا رایانه شخصیت!


برای اولین بار در آموزش مجازی ایران، تحلیل سخنرانی شما

وایستا وایستا وایستا، قرار نیست مثل خیلی از آموزش‌های دیگه بعد از خرید محصول با هم کاری نداشته باشیم! نه داستان ما و شما تازه شروع میشه!

میدونی کایزن چیه؟

کایزن یکی از بزرگترین روش‌های بهبود و پیشرفت توی ژاپنه! در اصطلاح بهش میگن بهبود مستمر. یعنی کاری بکنیم که هر روز نتایج کارهامون از روز قبل و حتی ساعت قبل و حتی دقیقه قبل بهتر باشه. اینجا هم ما می‌خوایم با همدیگه بهبود مستمر رو تجربه کنیم. پس با تهیه محصول جادوی بیان، یادت نره که بعد از هر جلسه یک سخنرانی سه تا پنج دقیقه‌ای با توجه به آموزش‌هایی که تا اون جلسه دیدی برامون بفرستی تا با هم تحلیلش کنیم و کمک کنیم تا منِ امروزت از منِ دیروزت بهتر و منِ فردات از منِ امروزت بزرگتر باشه.


آنچه در این دوره به آن خواهیم پرداخت:

مبانی سخنرانی

اکوسیستم سخنرانی

شناخت مخاطب

طراحی هدف و موضوع صحبت

صداسازی

طراحی سخنرانی و نقشه ذهنی

آداب معاشرت و زبان بدن

شروع، میانه صحبت و پیکربندی

مدیریت ترس از سخنرانیبا شرکت در این دوره چه چیزهایی بدست می‌آورید؟

اعتماد به نفست موقع صحبت توی جمع بیشتر میشه؛

نفس تنگی، لرزش دست و رنگ پریدگی نداری؛

کلمه کم نمیاری، صدات رو همه میشنون، و بیانت جذاب میشه؛

راحت می‌تونی با کلامت حرفت رو به کرسی بنشونی؛

توضیح دادن در مورد چیزی دیگه برات سخت نیست، قشنگ بزن تو خال؛

چون کلی تمرین و آموزش رو براتون در نظر گرفتیم.


این دوره به چه دردی میخوره؟

شاید برای شما هم پیش اومده باشه توی یک جمع با کسی روبرو بشید که خیلی خوش بیان باشه. وقتی صحبت میکنه همه بهش توجه می‌کنند و از صحبت کردنش لذت میبرن.

یا براتون پیش اومده که ببینید حق کسی به واسطه اینکه نمی‌تونه خوب صحبت کنه ضایع بشه؟

تا حالا شده ازتون بخوان جلوی یک جمع صحبت کنید و لحظاتی بمونید که قرار هست چی بگید و البته چطوری بگید؟

و البته کلی مثال‌هایی از این دست…

اگه شما هم تجربیاتی از این دست دارید، این دوره می‌تونه به شما برای بهبود شرایط کمک کنه و شما رو به تجربیات خوبی برسونه.


تو هم کلام و بیانی جذاب خواهی داشت

سر کلاس درس بعضی از مدرسین که می‌شینم، گاهی قار قاروی درونم فعال میشه و با خودم میگم کی میخواد صحبت کردنش تموم بشه؟

شاید برای شما هم این حادثه اتفاق افتاده باشه و دلتون بخواد زودتر صحبت کردن بعضیا تموم بشه!

اما برای خودت چی؟

تا حالا به این فکر کردی که چطور می­‌تونم کلام جذاب­تری داشته باشم و موقعی که با دیگران صحبت می­‌کنم، بجای اینکه با خودکارشون وَر برن یا گوشیشون رو توی دستشون بگیرن، به صحبتای من گوش بدن و حواسشون به من باشه؟

اینجا همون جاست. با تکنیک‌هایی که توی این دوره درموردش صحبت می‌کنیم و شما میتونی اون­ها رو تمرین کنی، خیلی زود با اعتماد به نفس بالا می‌تونی با بقیه ارتباط بگیری و توی چشماشون، لذت هم صحبتی با خودت رو ببینی.


اگر این دوره رو شرکت نکنم چی میشه؟

خب قطعاً حادثه خاصی رخ نمیده. با همین فرمونی که تا الان اومدین ادامه زندگی رو هم میرید و دستاوردهای خیلی متفاوتی شاید در انتظارتون نباشه.

میشه گفت مهمترین مهارتی که یک فرد توی زندگی باید داشته باشه، مهارت ارتباط برقرار کردن با اطرافیان هست. توی دوره جادوی بیان به مهارت سخنرانی و ارتباط مؤثر می‌پردازیم و روی مهارت‌های گفتاریمون کلی کار می‌کنیم.

احتمالاً وارن بافت رو می‌شناسید. ایشون جزو ثروتمندترین افراد جهان هستند. جمله جالبی در مورد مهارت‌های ارتباطی یا همون سخنرانی دارند.


نظر وارن بافت درمورد مهارتهای ارتباطی
نظر وارن بافت درمورد مهارت‌های ارتباطی

ضمانت بازگشت وجه

راستی، این دوره مثل سایر دوره­‌های عملی ما، ضمانت صد در صدی بازگشت وجه داره. به آموزش‌هایی که ارائه می‌کنم اطمینان صد در صد دارم. بهمین دلیل این ویژگی رو برای دوره قرار دادم.

یعنی به هر دلیلی و با انجام تمارین، اگر احساس کردید این دوره براتون مفید نبوده می‌تونید تمام وجه پرداختی خودتون رو دریافت کنید.


ضمانت بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وچه