چه وضعیه آخه…

چه وضعیه آخه…

این جمله ایه که خیلیا میگن! با توجه به شرایط الان جامعه فقط این زحمت رو به خودشون میدن که غر غر کنن. اجازه بدید بازم برم تو حال و هوای #جام_جهانی و درسهایی که میشه ازین جام مهیج و با حال گرفت.

واقعا شاید کمتر کسی فکرشو میکرد که #فینال_جام_جهانی #فوتبال رو دو تیم #فرانسه و #کرواسی ! برگزار کنند. اما دید که شده و به نظر من تنها دلیل این اتفاق هم انگیزه بالای بازیکنان بود.

به #فرانسه زیاد کاری ندارم چون از ابتدای جام این تیم رو خیلی ها لااقل جزو چهار تیم پایانی میدونستن. اما اجازه بدید در مورد #کرواسی بگم. شاید کمتر کسی فکر میکرد که بتونن تا فینال برسند. اون  هم تیمی که چند روز قبل از مسابقات چهار #گل از #استرالیا خورد!

به نظر من فقط یک چیز باعث شد نتیجه یک هیچ باخته مقابل #انگلیس رو با برد عوض کنن و اونهم #شوق_پیروزی بود. این رو در خوشحالی بعد از گل بازیکنانشون مخصوصا در چهره #مانزوکیچ کاملا میتونید ببینید.

به نظر من در شرایط الانم میشه دوتا کار کرد:

اولی بشینیم و گریه کنیم. درست همون کاری که چند دقیقه به اتمام بازی #فرانسه و #اروگوئه مدافع تیم #اروگوئه انجام داد؛ و مرتب بگیم هیچکاری نمیشه کرد و همش تقصیر مسئولینه.

و مورد دوم هم اینکه بگیم من توی این شرایط چه کاری از دستم برمیاد؟ یعنی در واقع سوالمون رو عوض کنیم و در نتیجه ببینیم که شرایطمون هم عوض میشه.

من به شخصه مورد دوم رو انتخاب میکنیم.

یا راهی خواهم یافت؛ یا راهی خواهم ساخت.

موفق باشید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *