دومین جلسه کارگاه تندخوانی

دومین جلسه  کارگاه تندخوانی

دومین جلسه کارگاه تندخوان

سلام به شما دوست عزیزم

روز چهارشنبه ۵ دی ماه سال ۱۳۹۷ دومین جلسه از سومین کارگاه تندخوانی و تقویت حافظه در شهرستان گناباد هم برگزار شد. در این جلسه هم کلی مطالب خوب رو با دوستان به اشتراک گذاشتیم. کلی چیزهایی جدید یاد گرفتیم.

اگر دوست دارید بدونید در این جلسه چه چیزهایی رو با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتیم، ادامه مقاله رو از دست ندید.

مرور

در جلسه اول اصول اولیه تندخوانی رو بررسی کردیم. از اونجایی که مهمترین قسمت در آموزش و یادگرفتن صحیح یک مطلب، مرور اون هست، در ابتدا مواردی که جلسه قبل گفته بودیم رو مرور کردیم.

اینکه تعریف سرعت مطالعه چیه و تکنیکهای افزایش سرعت مطالعه چی هست. در مورد آنزیمهایی که هنگام یادگیری در مغز ترشح میشه و شیوه صحیح مرور هم صحبت کردیم.

جلسه دوم

در این جلسه اول یه تست دیگه از سرعت مطالعه دوستان گرفتیم. بعدش به سراغ تمرینات الکترونیکی رفتیم و برای آقای سلطانخواه که نتیجه تمارین رو در گروه به صورت منظم قرار میداد، یه دست جانانه زدیم.

یه بازی جالب با شرکت کنندگان انجام دادیم که کلی بهمون خوش گذشت. بعد از یه استراحت مختصر، در مورد نقشه ذهنی به طور مفصل صحبت کردیم. با عملکرد دو نیم کره مغز آشنا شدیم و برای افزایش حافظه تکنیکهای یادیاری رو یادگرفتیم.

عجب جمله خفنی شد. 😊

حالا نوبت بازی با ریاضیات شد! مگه ریاضی هم شوخی داره باهامون!؟

خب ریاضیات با ما شوخی نداره، ولی ما باهاش سر شوخی رو باز کردیم. به نظرم برای بچه ها خیلی جذاب بود. خودشون که اینطور میگفتن.

آخر جلسه

در آخر جلسه هم در مورد نرم افزارهایی که برای تقویت ذهن نیاز هست صحبت کردیم. یه بازی جالب با آهنگهای با حالم انجام دادیم و رفتیم سراغ موزیکهایی که باعث آرامش میشن و تمرکز ما رو زیاد میکنند.

اگر شما هم دوست دارین توی کارگاه ما شرکت کنید، کافیه زیر این مقاله اعلام کنید یا اینکه با دفتر موسسه تماس بگیرید. حتی توی اینستاگرام و تلگرام هم میتونید بهمون پیام بدید.

از اینکه برای پیشرفت خودتون حاضرید سرمایه گذاری کنید بهتون تبریک میگم. امیدوارم همیشه فراتر از من باشید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *